Ban riski var mı ?

Özetlemek gerekirse 'ban riski olmayan program olmaz'. Programlar genelde yakalanmazlar dolayısıyla belli etmediğiniz sürece ban riski düşüktür. Ancak bazen siz belli etseniz de belli etmeseniz de oyun programı algılamayı başarabilir.

Bazı oyunlarda yıllardır hiç ban sorunu yaşanmazken bazı oyunlarda zaman zaman sorun olabilir ve program güncellenir. Banlanan programı satmayız, ancak zaman zaman yakalanıp güncellenmek bu işi doğasıdır.PEKİ NEDEN BAN İLE KARŞILAŞIRIZ

  • RİSKLİ ÖZELLİKLERİ KULLANMAK.
  • DEFALARCA KEZ OYUNCULAR TARAFINDAN BİLDİRİLMEK.
  • DÜŞMAN OYUNCULAR TARAFINDAN VİDEONUZUN ALINMASI; BU YÜZDE BELLİ ETMEDEN OYNAYIN
  • HİLELERİN SİSTEM TARAFINDAN TESPİT EDİLMESİ.
  • SİHİRLİ MERMİ İLE SÜREKLİ HEADSHOT ATMAK.
  • UNUTMAYIN; NORMAL BİR OYUNCU [E-SPORCU] OLSA BİLE SÜREKLİ HEADSHOT VURUŞLAR YAPAMAZ.

3'ÜNCÜ PARTİ YAZILIMLA

BİLGİSAYARINIZDA DAHA ÖNCEDEN YADA ŞUAN BULUNAN 3 PARTİ YAZILIMLAR (ANTİCHEAT) TARAFINDAN TESPİT EDİLEBİLİR.BUNUN EN BELİRGİN ÖZELLİĞİ 3PARTİ YAZILIM İLE OYUNU OYNAMASANIZ BİLE SÜREKLİ BAN YERSİNİZ.BU DURUMDAN KURTULMANIN EN BASİT YOLU HARD FORMAT ATMAKTIR.

HARD FORMAT NEDİR?

HARD FORMAT ATMANIN BİR KAÇ YOLU VARDIR. BİR ADET FLASH BELLEK BÜTÜN BU SORUNLARDAN KURTULMANIZA YARDIMCI OLABİLİR. YARDIMCI PROGRAMLAR İLE USBİNEZE WİNDOWS 10 PRO YÜKLENEMENİZİ TAVSİYE EDİYORUZ.FORMAT SIRASINDA TEK YAPMANIZ GEREKEN DİSKLERİ BİÇİMLENDİREREK HARD DİSKLERİNİZDEKİ BÜTÜN VERİLERİ SİLMEK.

EĞER BÖLE BİR SORUN YAŞARSANIZ ARAGORN HACK ÜYELİĞİNİZE ÖZEL SİZE BİR DEFAYA MAĞSUS YARDIMDA BULUNABİLİRİZ.

GERİ